Profesionální detektor kovů MD-3010II LCD displej 8,2 "

- 10%
Profesionální detektor kovů MD-3010II  LCD displej 8,2 " (1)
Hodnocení produktu

Detekuje zlato, stříbro, železo - nastavitelný Výkonný a všestranný detektor kovů, takže můžete hledat mince, relikty, šperky, zlato a stříbro téměř kdekoliv. Detekuje všechny typy kovů. Je plně automatický detektor kovů, u… Více informací

 Ihned k odeslání
3 960
3 273 bez DPH
Před slevou:
4 400
Běžná cena:
9 999
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
A01-1192
Záruka:
24 měsíců

Detekuje zlato, stříbro, železo - nastavitelný
Výkonný a všestranný detektor kovů, takže můžete hledat mince, relikty, šperky, zlato a stříbro téměř kdekoliv. Detekuje všechny typy kovů. Je plně automatický detektor kovů, u kterého je možnost ignorovat a identifikovat bezcenné objekty. Vyhledávací cívka je vodotěsná, takže můžete rozšířit vyhledávání i do mělké vody. Můžete nastavit unikátní tón požadovanému cíli tak, aby pomohl identifikovat skryté poklady a odlišit je od zbytečného haraburdí. K dispozici je konektor pro připojení stereofonních nebo mono sluchátek a ovládání hlasitosti.
Pro jeho výborný poměr cena=výkon je velmi vyhledávaný zákazníky - hledači, jeho kvalita vyhledávání a možností směřuje k detektorům za 12 000,- až 15 000,-Kč. Na odborných webech má ty nejlepší recenze a pět hvězd!!!
Detekuje všechny typy kovů. Váží pouhých 1,6kg!!!

Vlastnosti:

• Detektor MD-3010II detekuje všechny druhy kovových předmětů. Pokud nenastavíte některé objekty, které nechcete rozpoznat.
• LCD: LCD displej je dodáván s osvětlením, vylepšuje identifikaci kovu v noci.
• Cílová identita: Detekované objekty se zobrazují na LCD displeji. Můžete se okamžitě rozhodnout, zda je to co hledáte nebo ne.
• Nežádoucí odstranění cíle: Můžete nastavit, aby detektor nereagoval na některé objekty.
• Unikátní tón pro cíl: Nemusíte sledovat LCD displej, objeví-li se váš objekt, ozve se jedinečný tón, který odpovídá cíli. Můžete hledat, i když je tma nebo šero a vždy uslyšíte váš vyjímečný nález.
• Žádný křehký propojovací kabel: Skrytý vyhledávací cívkový kabel (spojení mezi řídicí jednotkou a vyhledávací cívkou) zabraňuje zamotání a poškození, jako u jiných modelů.
• Konektor pro sluchátka: Je určen pro připojení sluchátek. Mohou být použity i stereo nebo mono sluchátka.
• Ovládání hlasitosti: Pro nastavení hlasitosti výstupu na hlasitý reproduktor nebo sluchátka.
• Indikátor stavu baterií: Ukazuje stav baterií v prostoru pro baterie.
• Vodotěsná vyhledávací cívka: Umožňuje použití detektoru v mělké vodě.
• Nastavitelný ston: Umožňuje nastavit délku detektoru pro pohodlné používání. Mikro zástrčka, která spojuje vyhledávací cívku a řídící jednotku, je vyrobena z kovu, což činí konektor spolehlivější a prodlužuje jeho životnost.
• Opěrka a kloub: Navrženy tak, aby eliminovaly napětí na předloktí. Nylonová konzola pro větší zabezpečení skluzu ručního prostoru po dlouhodobém držení detektoru ramenem.
• Napájení: Používejte šest alkalických baterií AA 1,5 V.

Specifikace:

Baterie: alkalické baterie 6 x 1,5V AA -- baterie nejsou součástí dodávky!!!!
Provozní proud: Pohotovostní režim - 65mA, Max - 150mA
Provozní napětí rozsah: 72 - 9.6V
Provozní frekvence: 7.5KHZ +/- 1KHZ
Citlivost: Min. 8 palců (zkušební mince: US 50 centů)

Audio frekvence: 294 Hz (re)

330HZ (me)

349HZ (fa)

392HZ (tak)

440HZ (la)

494HZ (ti)

523HZ (do)

Teplota rozsah: -20 +60 stupňů Celsius
Rozměry: 540mm (L) x 345mm (W) x 150mm (H)
Hmotnost: 1,6 kg

Detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovůDetektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovůDetektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů Gold Digger Finder Treasure Hunter Finder DIY 15Detektor kovů podzemní detektor detektorů kovů metaaldetector altin dedektor Gold Digger Finder Hunter Finder DIY 13Detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovůDetektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů detektor kovů Gold Digger vyhledávač pokladu Hunter DIY 14

 

Uživatelská recenze produktu Profesionální detektor kovů MD-3010II LCD displej 8,2 "

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 0 uživatelů