Vše k nafouknutí

5X plovoucí držák na drink nejen do bazénu Více informací Hm...  Doba doručení 12 - 35 dnů 5X plovoucí držák na drink nejen do bazénu Buďte originální na své letní párty!!! Popis: Vypadají skvěle v bazénu, když se pohybují proudem a větrem. Velmi roztomilé a zábavné pro hru v bazénu, ​​vaně, jezírku, moři atd... Roztomilá hračka pro děti ve vaně. Velikost… 387 + Doprava zdarma!
Koupací odpočívadlo Více informací Koupací odpočívadlo Materiál: síťovina a LDPE Vhodné pro: dospělé / děti Barva: viz. nabidka 424 + Doprava zdarma!
Nafukovací žraločí ploutev pro děti Více informací Doporučujeme  Doba doručení 12 - 35 dnů Nafukovací žraločí ploutev pro děti Učíte své dítě plavat a klasické vesty a pomůcky vadí vašemu dítěti v pohybu? Pak tato žraločí ploutev je to co hledáte! 496 + Doprava zdarma!
Nafukovací letadlo pro děti Více informací Dárek zdarma  Doba doručení 12 - 35 dnů Nafukovací letadlo pro děti Velikost: Vnější průměr je 100 cm, uvnitř cca. 28 x 21 cm, průměr nožního otvoru cca. 10 cm. Vhodné pro věk 3 až 6 let Nosnost max. do 50 kg Materiál: vysoce kvalitní PC Množství: Letadlo x 1 kus Jako dárek zasíláme ruční… 911 + Doprava zdarma!
Nafukovací chladící kbelík nápojů do bazénu Více informací Hm... Doporučujeme  Doba doručení 12 - 35 dnů Nafukovací chladící kbelík nápojů do bazénu Vlastnosti produktu: Materiál: PVC Barva: bílá a modrá Styl: ledový kbelík Využití: dospělí a děti Velikost: cca 70 cm (průměr) Použití: koupání, dovolená, zásobník ledu, letní zábava a párty Nostnost: 30-50kg Varování:… 1 004 + Doprava zdarma!
Nafukovací plameňák pro velké i malé dámy Více informací Cool  Doba doručení 12 - 35 dnů Nafukovací plameňák pro velké i malé dámy Název: Nafukovací plameňák / Plovoucí plameňák / Velikost: 150 x 150 x 90 cm Vhodný až pro 2 osoby Materiál: PVC zelený, netoxický, hustý a tlustý plastový materiál Váha: 1,5kg Vhodný pro vnitřní i venkovní použití, jako… 1 246 + Doprava zdarma!