6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce.

6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (1)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (1)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (2)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (3)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (4)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (5)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (6)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (7)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (8)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (9)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (10)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (11)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (12)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (13)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (14)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (15)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (16)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (17)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (18)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (19)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (20)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (21)
 • 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (22)
Novinka Sleva

6,86 palcový displej s dotykovým displejem a rozděleným zobrazením. Podpora DVR 2 zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. Poskytuje také okamžité… Více informací

 Doba doručení 15 - 45 dnů 
5 956
4 922 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
A01-0226
Záruka:
24 měsíců

6,86 palcový displej s dotykovým displejem a rozděleným zobrazením.


Podpora DVR 2 zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. Poskytuje také okamžité přehrávání videa. Ověřte si svou nevinnost v případě potřeby během několika vteřin.

Nahrávejte video HD 1080P
Nahrávejte HD video v režimu 1080P. 25 mm širokoúhlý přední objektiv fotoaparátu, zachytí všechny akce v křišťálově čistém HD videu. Video a zvuk jsou automaticky zaznamenávány v nekonečné smyčce a uloženy na paměťové kartě. Nahrajte dopravní nehody, scénické cestování, nečekané okamžiky.

Vestavěný operační systém Android 4.4
Interní paměť RAM1GB + ROM 16 GB, pro instalaci aplikace je k dispozici cca 0,8 GB a pro ukládání dat je k dispozici přibližně 12 GB interního úložiště.

Dual Cam simultánní nahrávání
Tento rekordér DVR má dvě kamery, které umožňují současně nahrávat videa ze dvou různých úhlů. Obraz v Obrazovém zobrazení vám umožní jasný pohled z přední a zadní kamery. Při zařazení zpátečky, se automaticky přepne na zobrazení snímku zadní kamery s parkovací linkou.

Připojení Wi-Fi
Pokud je v blízkosti WiFi síť k dispozici, DVR s WiFI zařízení se může připojit.

Funkce FM vysílače
Když tento automobilový dvr nastaví stejnou FM frekvenci jako autorádio (např.87.9), dvr vysílá zvuk přes funkci FM vysílače do reproduktoru vašeho vozu.

Vestavěný snímač G-Shock
Pokud nastane kolize vozidla, integrovaný snímač G-Shock automaticky uzamkne zaznamenané video a poskytne přesný záznam událostí.

Displej s jednou klávesou spánek pro obnovení zpětného zrcátka
Stisknutím tlačítka napájení se obrazovka zobrazuje v režimu spánku a DVR bude fungovat jako normální zpětné zrcátko.

 

O navigaci GPS


Podrobné mapy s bezplatnými aktualizacemi
1, krásné 3D orientační body, budovy, parky a hory vám pomohou najít své
V neznámých oblastech. Jízda se systémem Sygic GPS Navigation je praktická i zábavná.

2, přesné vzdálenosti od každého manévru vás zavedou do cíle. Jestli neodbočíte včas náš inteligentní algoritmus okamžitě přepočítá, aby vás vrátil zpět na správnou cestu.


Navigujte složitými překážkami
GPS navigace Junsun má asistenci jízdního pruhu s výhledem na křižovatku, která zobrazuje nadcházející křižovatky a používá jasně zabarvené šipky k označení vašeho správného pruhu. Tak snadno projíždíte složité uzly.

Více informací na první pohled
Přístroj udržuje mapu jízdy na obrazovce po celou dobu a další informace se zobrazí vedle. Pro podrobnosti jednoduše zadejte nebo se dotkněte obrazovky. Během jízdy na trase vás společnost Up Ahead neustále informuje o blízkých službách, včetně čerpacích stanic, nemocnic.


O instalaci map
Podpora Evropa / Severní Amerika / Jižní Amerika / Jihovýchodní Asie / Blízký východ Mapa (Budeme instalovat mapu podle vaší adresy, jako například: Česká Republika, nainstalujeme mapu Evropy)


Poznámka: Pokud chcete mapu aktualizovat, kontaktujte nás!!! Nahrajeme ji
Do pole "Drop box", neukládejte ji na jiných místech, jinak poškodí původní mapu.

Aktualizace map: jednou za rok.


ČASTÉ DOTAZY:

Q1: Jaký je v dvr DC INPUT?
A: Dvr v automobilu podporuje pouze DC 5V IN, prosím nepřipojujte přímo s napájecím zdrojem 12 / 24V, jinak vypálíte základní desku dvr. Takže prosím, použijte nabíječku do auta, připojte do zapalovače cigaret k napájení automobilu dvr. Pokud se chcete připojit přímo s autobaterií 12 / 24V, kupte si prosím adaptér pro konverzi 5V. Děkuji.

Otázka č. 2: Jaký typ karty Micro SD používáte pro automobily v dvr?
Odpověď: Použijte kartu microSD třídy 10 Vysokorychlostní. Před nahráním záznamu zkopírujte nejprve novou paměťovou kartu v dvr.

Otázka č. 3: Po odpojení od napájení se dvr automaticky vypne?
Odpověď: Ano, dvr automaticky zapne / vypne při zapnutí / vypnutí napájení. A dvr hlavní napájecí zdroj je z nabíječky do auta, nikoliv z vestavěné baterie, takže doba pohotovosti baterií dvr je krátká. Prosím pochop.

Otázka č. 4: Podporuje parkování dvr opěrnou funkci parkoviště?
Odpověď: Ano, pokud váš automobil podporuje DVR s dvojitým objektivem, když se vozidlo vrátí zpátečkou, automaticky se přepne na obrázek zadní kamery s parkovací linkou.

Q5: Jak připojit zadní kameru?
Odpověď: Připojte červený vodič zadní kamery k pozitivnímu pólu (+) pro zpětné světlo. A další boční konektory, připojte prosím do portu DVR AV IN.

Q6: Navigace GPS nepotřebuje síťovou podporu?
Odpověď: Ano, automobilový DVR je s externí GPS anténou, podporuje GPS navigaci OFF-LINE, není potřeba žádná síťová podpora.

Q7: Chcete-li vypnout osvětlení pozadí obrazovky, jak to udělat?
Odpověď: Chcete-li ručně vypnout osvětlení pozadí obrazovky, stiskněte tlačítko "Power" po dobu jedné sekundy, můžete zapnout / vypnout světlo pozadí obrazovky;
Pokud chcete, aby obrazovka dvr automaticky vypnula světlo, zadejte prosím nastavení pro Android pro nastavení doby spánku DVR.

Otázka č. 8: Proč zařízení Android DVR nemá zvuk?
Odpověď: Zkontrolujte prosím, zda zapnete funkci vysílání FM, zda se zapne FM vysílání, a poté se zavře reprobox DVR.

6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (2) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (3) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (4) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (5) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (6) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (7) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (8) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (9) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (10) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (11) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (12) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (13) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (14) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (15) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (16) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (17) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (18) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (19) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (20) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (21) 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením  Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce. (22)

Uživatelská recenze produktu 6,86 palcový displej s dotykovým displejem s rozděleným zobrazením Podpora DVR 2 Zobrazení rozděleného zobrazení. GPS navigace a nahrávání videa se zobrazí současně na obrazovce 6,86 palce.

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů