100% přírodní krém na léčbu zánětu křečových žil

100% přírodní krém na léčbu zánětu křečových žil (1)

Výrobce: Sumifun Ingredience : skořice, dangshen, stonku spatholobi, lopuch, zimolez Funkce : snížení otoku a bolesti křečových žil Aplikace : Vhodný pro lidi, kteří trpí vaskulitidou a onemocněním křečových žil -… Více informací

 Skladem
182
150 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
A01-0990
Záruka:
24 měsíců

Výrobce: Sumifun
Ingredience : skořice, dangshen, stonku spatholobi, lopuch, zimolez

Funkce : snížení otoku a bolesti křečových žil

Aplikace :
Vhodný pro lidi, kteří trpí vaskulitidou a onemocněním křečových žil - Varikokéla thromboangiitis obliterans, arteriosklerotické okluzní, Raynaudova choroba, Ecthyma nohy atd. Také příznakem, jako je únava končetin, stálé bolesti, otoky, kožní svědění, hnisavé nekrózy.

Použití :
Pouze k vnějšímu použití. Ujistěte se, před aplikování masti, že je místo čišté a suché. Potom naneste mast rovnoměrně na poraněné místo 2 až 4 krát denně.

Varování : Těhotné ženy by mast měly používat jen v případě, že nemají žádné kožní alergie!!!

1 ks lze použít 2 až 6 dnů jde o základní kůru. 
U mírných a středních kožních onemocnění doporučujeme 3 kusy jako léčebnou kůru.
U těžkých onemocnění doporučujeme 5 ks jako léčebnou kůru.

4 kroky jak mast funguje :
Krok 1 po přibližně 15 dní: účinně rozpustí koagulaci krevní sraženiny, postupnému rozpadu žilní trombózy, na podporu žilního krevního oběhu, reliéfní otok, bolest, necitlivost a jiné symptomy.
Krok 2 po přibližně 30 dní: křečové žíly se zatahují, flebitida zmizela, bércové vředy a rány se začínají léčit, nekrotická funkce bude postupně oživována.
Krok 3 po přibližně 60 dní: žíly se stávají postupně hladkými a průchozími, dochází k urychlení krevního oběhu, křečové žíly samozřejmě zmenšují, zlepšuje viskozitu krve, agregace krevních destiček je významně snížena.Postupně se hojí vředy. Dorůstá svalová tkáň.
Krok 4 po přibližně 90 dní: Cévní stěny endoteliální buňky získávají regeneraci, elastickou regeneraci, vlnité cévní restaurování a klinické příznaky mizejí. Zanícená plocha rovněž, protože cévy mají normální krevní oběh, regenerují tkáně, probíhá růst nových svalů, kožní pigmentace, regenerace nervového vlákna.

Pozor : naše výrobky jsou 100% z Čínských bylin. Tento výrobek je bezpečný, spolehlivý bez vedlejších účinků. Používejte dlouhodobě pro dosažení potřebného efektu.

1

1

křečové žíly-

křečové žíly-podmínka

 

 

 

Uživatelská recenze produktu 100% přírodní krém na léčbu zánětu křečových žil

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů